Zľava až 33% na ŽiDobre Olej do 30.6.2024 alebo do vypredania zásob

Spustené sú aj objednávky do zahraničných krajín, kde nie je potrebné platiť clo!

Nechajte prírodu liečiť

Polyfenoly sú silné prírodné antioxidanty, ktoré chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Znižujú riziko a pomáhajú pri liečbe ochorení ako je rakovina, cukrovka a srdcovo-cievne ochorenia

Zároveň pomáhajú odstraňovať v ľudskom tele zápaly, ktoré sú hlavnou príčinou mnohých chronických ochorení.

Potvrdené vedeckými štúdiami

Mechanické spracovanie, obsahuje nanočastice

Obsahuje celé spektrum približne 3000 polyfenolov

100 % bio a vegánsky produkt

O nás

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2010. Okrem digitálneho marketingu, marketingu vína, predaja a degustácii vín sa zaujímame o zdravý životný štýl. Pred pár rokmi v Nemecku, na jednej svetovej degustácii sme mali možnosť prvý krát skúsiť na vlastnej koži výživový doplnok zložený z polyfenolov, antokyanínov a resveratrolu.

Jeden univerzitný profesor nám počas niekoľkých dní vyrozprával svoj príbeh. Hovoril nám o tom, ako má už deväť rokov rakovinu prostaty. Nechcel sa dať operovať a preto začal hľadať prírodné látky, ktoré mu môžu pomôcť. Stále veselý pán profesor sa strašne tešil, že našiel vďaka rôznym vedeckým štúdiám informácie o pozitívnych účinkoch polyfenolov. Človek si dá až vtedy do súvisu, prečo je vlastne červené víno tak zdravé. Povedali sme si, že by bolo perfektné mať produkt, ktorý je vynikajúci pre naše zdravie a pri tom neobsahuje alkohol. Ďalej mi rozprával o tom, ako športuje a aktívne žije vo svojich 75 rokoch. Hráva tenis a jeho rakovina prostaty je už 12 rokov v tom istom začiatočnom štádiu. To všetko vďaka polyfenolom z hrozna.

Požiadali sme ho, či by sme ten produkt mohli začať užívať a otestovať na sebe. Vo voľnom čase radi fyzicky pracujeme na farme alebo vo vinohrade. Je to perfektný relax a ušetríme na posilňovni. Prvá naša pozitívna skúsenosť s ŽI polyfenol bola taká, že sme na druhý deň po fyzickom a stresujúcom predchádzajúcom dni nemali vôbec svalovú horúčku. Naše telo bolo dokonale zregenerované. Únava bola preč. Už 6roky študujeme na sebe účinky polyfenolov a s úsmevom na tvári Vám chceme dopriať ten istý pocit.

Každodenným užívaním tohto zázraku sme sa dopracovali k rozhodnutiu, že sa podelíme o tieto perfektné pocity aj s ostatnými ľuďmi. Dnešný uponáhľaný život, stres, smog a nekvalitná strava vyrobená ďaleko oz našej krajiny. Prinášajú do našich organizmov voľné radikály, chemikálie, málo mikroprvkov a často zabúdame na zdravú životosprávu. Voľné radikály vieme jednoducho eliminovať vďaka tomuto novému revolučnému a zdravému produktu. Obsah mikroprvkov, ktoré sa nachádzajú v našich produktoch si ľahko doplníte počas každodenného užívania.

Spolupracujeme s Lekárskou Fakultou v Bratislave a s SPU v Nitre. Konkrétne AgroBioTechom pripravujeme rôzne vedecké štúdie. Výsledky niektorých z ních sú doslova úžasné.